02 Aralık 2017 NBA Basketbol İddaa Tahminleri

743 – Bos Celtics – Pho Suns – Maç Sonucu(13.5h): 1 @ 1.70

Boston Cletics yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bir kaza olarak ifade edebileceğimiz Miami Heat maçından sonra oynadıkları 4 karşılaşmadan 3’ünü kazandılar. Bu maçlardan sadece Pistons’a karşı kaybettiler. Phoenix Suns ise gelecek vaat eden bir kadroya sahip oyunculardan kurulu bir takım. Çok da verilmli çalışan bir hücum sistemlerinin olduğunu söylemek güç. Savunma açısından da sıkıntı yaşadıklarını görebiliyoruz. Bu açıdan Celtic’in üzerine fazla gelemeyecek bir ekip karşısında rahat bir galibiyet elde etmesini bekliyorum.

748 – Dal Mavericks – La Clippers – Maç Sonucu(5.5h): 1 @ 1.70

La Clippers’ta işler pek yolunda gitmiyor. Sezona 4 galibiyet serisi ile başladıktan sonra ardarda aldıkları mağlubiyetler aldılar. Bu da coach Doc Rivers’ın görevinin de tehlikede olduğunu gösteriyor. Son 3 maçta 2 galibiyet almalarına rağmen bir önceki maçında kendi sahalarında Utah’a farklı mağlup oldular. Dallas’ta son hafta kendi evinde Brooklyn’e yenildi ama bu maçta aynı durumu yaşamayıp az bir farkla da olsa kendi sahalarında kazanacaklarını umuyorum. Tercihim 1 yönünde. Üst seçeneği de değerlendirilebilir.

752 – Bro Nets – Atl Hawks – Maç Sonucu(4.5h): 1 @ 1.70

Rekabet analizine baktığımızda Brooklyn Nets’in rakibi Atlanta Hawks’a karşı kendi sahasında ezici bir üstünlüğü bulunuyor. Atlanta son 2 maçını kendi evinde oynamasına rağmen kaybetti. Brooklyn Nets’de son lig maçında kendi evinde kaybetti ama kendi saha ve seyircisi önünde bu maçı az bir farkla da olsa koparacaklarını düşünüyorum. Tahminim 1’den yana.

02 Aralık 2017 NBA Basketbol İddaa Tahminleri” için bir yorum

 • Aralık 3, 2017 tarihinde, saat 00:23
  Permalink

  743 kodlu maç KAYIP.
  748 kodlu maç KAZANDI.
  752 kodlu maç KAYIP.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir