05 Aralık 2017 NBA Basketbol İddaa Tahminleri

982 – Phi 76Ers – Pho Suns – Alt/Üst(L: 227,5): Üst @ 1.70

Philadelphia 76ers’ta şov devam ediyor. Dümeni bir Simmons bırakıyor ardından Joel Embiid devralıyor. Özellikle kendi sahalarında iki genç yıldız oyuncusu ile rakiplerinin korkulu rüyaları haline geldiler. Kendi evlerindeki son 6 maçın 5’ini kazandılar. Öteki taraftan Suns ise son 6 maçta yalnızca 1 galibiyet elde edebildi. Blazers, Jazz, Wizards ve Pistons gibi rakiplerini yenmeyi başaran Phi 76Ers için Suns çok da zorlayıcı bir ekip olmayabilir. Ancak NBA’de hiçbir şeyin garantisi olmadığını da belirtelim. Bunun örneklerini bu sezon çokça görebiliyoruz. Bundan dolayı bu karşılaşmada taraf bahsi riski yerine üst tercihini düşünmenizi öneririm. İki takımında skorer oyuncuları var. Skor tavan yapabilir.

984 – Bos Celtics – Mil Bucks – Alt/Üst(L: 203,5): Alt @ 1.70

Gecenin beklenen maçının oldukça çekişmeli geçmesi bekleniyor. Art arda 3 maçını da kazanan Mil. Bucks kendine gelmiş gibi görünüyor. Bos. Celtics ise Pistons mağlubiyetinin sonrasında Sixers ve Suns karşısında galip geldiler. İki ekibin de genel olarak iyi bir lig geçirdiklerini söyleyebiliriz. İki takımın bu sezon karşılaştıkları 3. maç olacak ve bu maçları deplasmanda oynamalarına rağmen Bucks ve Celtics kazanan taraf oldular. Öncelikli tahminim toplam sayı barajının aşılmayacağı yönde.

985 – Chi Bulls(8.5h) – Cle Cavaliers – Maç Sonucu: 2 @ 1.70

Cle. Cavaliers, LeBron James’in üstün performansı ile 11 maçlık bir galibiyet serisine ulaştı. Önemli eksiklileri olmasına rağmen galip gelmeyi sürdürüyorlar. Ev sahibi takım Chi. Bulls ise 8 karşılaşmadır gelibiyet yüzü görmedi. İki takım arasında önemli derecede bir kalite farkı var. James ve arkadaşları üstün performansları ile Chicago deplasmanında da kazanacaklardır.

988 – Dal Mavericks – Den Nuggets – Alt/Üst(L: 208.5): Alt @ 1.70

İki ekibinde ne yapacağı belli değil. Mavericks kötü gidişine son 7 karşılaşmasından 4 galibiyet elde ederek biraz son verdi diyebiliriz. Celtic karşısında da iyi oyun sergilemelerine rağmen ellerinden son anda kaçırdılar. İyi bir kadrosu olmasına rağmen Nuggets da istikrarsız bir görüntü veriyor. İki önemli uzunu sakat olan Nuggets, Lakers karşısında galip gelse de deplasmanda oynayacağı bu maç onlar için oldukça zor geçecek. Mavericks’in ara sıra kendi sahasında iyi savunma yapması, önemli hücum oyuncularının olması bunu söylememe etken oluyor. Ayrıca boyalı alanda rakibine üstünlük sağlaması durumunda Dallas, maçtaki toplam sayı limitinin aşılmasına engel olacaktır.

05 Aralık 2017 NBA Basketbol İddaa Tahminleri” için bir yorum

 • Aralık 5, 2017 tarihinde, saat 11:55
  Permalink

  982 kodlu maç KAYIP.
  984 kodlu maç KAYIP.
  985 kodlu maç KAZANDI.
  988 kodlu maç KAZANDI.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir