07 Kasım 2017 NBA Basketbol İddaa Tahminleri

980 – Atl Hawks (H1: 8,5) – Bos Celtics – 205,5 Alt ve Maç Sonucu 1 @ 1.70 / @ 1.70
Atlanta Hawks sekiz mücadelelik mağlubiyet serisini geçtiğimiz gece Cavaliers karşısında üstelik dış sahada aldığı galibiyetle sonlandırdı. NBA sürekli olarak sürpriz neticelere müsait bir lig. Pota altında Thompson’dan yoksun olan Hawks, Kevin Love’ın da faul problemine girmesi nedeniyle boyalı alanda sıkıntı yaşadı.

Ayrı olarak bu sefer misafir ekipte Schroder hiç yalnız kalmadı. Tam altı takım arkadaşı daha çift haneli skor üretti. Böylesine hücumcu bir takıma karşı da kazanmak elbette kolay değil. Hawks bu gece de sekiz mücadelelik galibiyet serisi bulunan Celtics’i misafir edecek. Misafir ekip açısından zorlayıcı bir mücadele olabilir. Hawks’ın bu çıkışıyla taraf bahsi için handikap biraz yüksek gibi görünüyor. Celtics genel bakımından çok fazla skora müsaade etmeyen bir ekip. Dolayısıyla bu maç alt bitebilir.

981 – Pho Suns – Bro Nets – 234,5 Üst @ 1.70
Ligin iki ayarsız takımının mücadelesi olacak. Suns, Bro Nets’i ağırlayacağı için avantajlı görünüyor çünkü beş gün önce rakibini dış sahada da yenmeyi becerdi. İki takım da bolca sayı atıp yiyen takımlar. Son üç mücadeledir kaybeden Nets’in dış sahada yediği sayı istatistiği 124. Suns ev sahibi olduğu mücadelede dış sahada 122 sayı attığı rakibine karşı benzer bir netice alabilir. Bu vaziyette mücadele 234,5 üstüne taşınır.

982 – Gs Warriors – (H2: 17,5) Mia Heat – Maç Sonucu 1 @ 1.70
Golden State Warriors son üç mücadeledir dış sahalarda gezdi ve hepsini de kazandı. Üstelik, 28, 20 ve 19 sayılık farklarla gelen galibiyetler oldu. 30 Ekim’deki Pistons mağlubiyetinin hemen peşinden takım biraz ateşlenmiş görünüyor. Miami Heat de elindeki kadroyla kazanabildiği kadar mücadele kazanmaya çalışmak olsa da hedef başarıdan çok kadro yapılanmasını biraz daha güçlendirebilmek. Oldukça fazla düzey farkı olan iki takımın mücadelesi olacak. Warriors geçmişte oynanan mücadeleler gibi aradaki uçurumu açarak kazanabilir.

07 Kasım 2017 NBA Basketbol İddaa Tahminleri” için bir yorum

 • Kasım 8, 2017 tarihinde, saat 10:47
  Permalink

  980 kodlu tahmin Kayıp/Kazandı.
  981 kodlu tahmin Kayıp.
  982 kodlu tahmin Kazandı.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir