09 Aralık 2017 NBA Basketbol İddaa Tahminleri

657 – Ind Pacers – Cle Cavaliers – Alt/Üst(L: 218.5): Alt @ 1.70

Cavaliers üst üste 13. galibiyetini aldı ve Doğu Konferans’ında Celtics’in hemen altında ikinciliğe yerleştiler. Bir önceki maçta Cavaliers kendi evinde konuk ettiği Pacers’dan 17 fark yiyerek yenik ayrılmıştı. Şimdi zorlu Pacers deplasmanında bu maçın rövanşını almak için çabalayacaklar. İşleri hiçte kolay değil. Pacers’ta Bogdanovic, Young ve Oladipo gibi formda oyuncular var. Corey Joseph ve Myles Turner’in ise bu maçta yer almaları biraz şüpheli. Özellikle Turner eğer bu maçta oynayamazsa boyalı alanda Calavliers avantajı eline geçirir. Pacers kendi sahasında ortalama 105 sayı yiyor. Her iki takımın son 10 maçlarına bakıldığında ağırlıklı olarak alt bittiğini görüyoruz. Savunmaların konuşacağı bir maç olacak. Bu maçta alt limiti aşılmaz.

658 – Orl Magic – Den Nuggets – Alt/Üst(L: 218.5): Alt @ 1.70

Orlando Magic ligin istikrarsız takımlarından biri ve kendi sahasında son iki deplasmanı yenilgi ile kapatan Denver Nuggets’ı ağırlayacaklar. Nuggets da sakatlıklar takımı negatif yönde etkilemiş gibi gözüküyor. İki takımın da üst sıralara yükselmesi pek mümkün görünmüyor. İlk maçı Denver kendi sahasında 125-107’lik bir skorla almıştı. Şu takım galip gelir demenin zor olduğu bir maç ile karşı karşıyayız. Yine yüksek bir skorlu maç bizi bekliyor ama üst limitini aşmadan biraz altında biteceği düşüncesindeyim.

660 – Mil Bucks – Dal Mavericks – Alt/Üst(L: 218.5): Üst @ 1.70

İki ekip bu sezon bir kez Dallas’ta karşı karşıya geldi. 19 Kasım’da oynanan karşılaşmada Mavericks rakibini 111-79 yani 32 sayı farkla yenmişti. Mavericks açısından böyle farklı bir galibiyet alması beklenen bir durum değildi. Buck sezona iyi bir başlangıç yaptı, ardından biraz durakladılar ve son dönemde de aldıkları 4 galibiyetle yeniden hayata döndüler. Yetersiz ve eksik kadrosu ile son zamanlarda aldığı 2 galibiyetle toplam galibiyet sayısını 7’ye çıkardı. İç sahalarında iyiler ama deplasmanda pek aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Buck farklı biten ilk maçın acısını çıkartmak için bu maça daha bir hırslı çıkacaktır. Mavericks de son dönemdeki performansı göz önüne alındığında rakibine aynı şekilde karşılık verecektir. Bu durum sayı limitinin kolayca aşılmasına neden olacaktır.

09 Aralık 2017 NBA Basketbol İddaa Tahminleri” için bir yorum

 • Aralık 9, 2017 tarihinde, saat 13:40
  Permalink

  657 kodlu maç KAZANDI.
  658 kodlu maç KAZANDI.
  660 kodlu maç KAZANDI.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir