11 Kasım 2017 NBA Basketbol İddaa Tahminleri

665 – Pho Suns (H1: 3,5) – Orl Magic – Maç Sonucu 2 @ 1.70
Phoenix Suns nihayetinde Bledsoe krizini takasla çözdü ve draft haklarıyla beraber Greg Monroe’nun kontratını aldı. Takım zati bir müddettir Bledsoe olmadan oynuyordu. Onlar için şu evrede değişen pek bir şey yok. Orlando Magic son beş mücadelesinden üç galibiyet çıkardı.

Suns’a göre daha iyi vaziyetteler. Kadro olarak bakıldığında da Suns parlayan fakat çok uyuşuk oyunculardan oluşuyor. Magic, Suns’a göre daha atik oyunculara sahip. Netice bakımından yakın vakitte Memphis gibi bir dış sahadan galibiyetle çıkmış olan Magic, bu dış sahadan da galip ayrılacaktır.

666 – Sa Spurs – (H2: 5,5) Mil Bucks – Maç Sonucu 1 ve 205,5 Üst @ 1.70 / @ 1.70
Milwaukee Bucks’ta ekibe yeni eklenen Eric Bledsoe’nun bu mücadelede oynaması bekleniyor. San Antonio Spurs peş peşe dört mücadeledir evinde oynuyor ve bunların son üçünü kazandı. Son mücadelede Clippers’a karşı 13 sayı ara ile galip geldi. Bucks ise sezon Giannis Antetokounmpo’yla beraber çılgın bir başlangıç yapmıştı ancak son dört mücadeledir kaybediyorlar.

Spurs Leonard’dan yoksun olsa da Aldridge önderliğinde bilhassa kendi evinde mücadele kazanmayı iyi biliyor. Bucks onları elbette zorlayacaktır amaSa Spurs takımının galip gelmesini bekliyorum.

667 – Uta Jazz – (H2: 3,5) Mia Heat – Maç Sonucu 1 ve 196,5 Üst @ 1.70 / @ 1.70
Utah Jazz sezona iyi bir başlangıç yapamadı fakat bir ara kendi sahalarında yakaladığı kazanma serisiyle toparlamıştı. Sonrasında ise son üç mücadeledir kazanamıyorlar. Sixers bile gelip Salt Lake City’den puan alarak ayrıldı. Ancak bu geceki misafir takım Miami Heat’i aynı düzeyde şansa sahip olacağını düşünmüyorum. Pota altında Hassan Whiteside gibi bir tehlike olsa da Jazz savunmasında Gobert ve Favors gibi tesirli uzunlar var. Goran Dragic bu mücadelede kesinlikle fark yaratabilecek bir oyuncu olacak lakin Jazz savunmasını aşmakta zorlanmasını bekliyorum. Uta Jazz bu mücadelede gülen taraf olacaktır.

11 Kasım 2017 NBA Basketbol İddaa Tahminleri” için bir yorum

 • Kasım 12, 2017 tarihinde, saat 06:18
  Permalink

  665 kodlu tahmin Kayıp.
  666 kodlu tahmin Kayıp/Kayıp.
  667 kodlu tahmin Kayıp/Kayıp.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir