18 Aralık 2017 NBA Basketbol İddaa Tahminleri

757 – Tor Raptors – Sac Kings – Alt/Üst(L:207.5):  Üst @ 1.70

Raptors’ı son karşılaşmalarını oldukça skorlu oynadı. Özellikle güçsüz rakiplere karşı yüksek tempo yaparak yüksek sayı üretiyorlar. Bunu son iki maçı olan Suns ve Nets’de de gördük. Kings’in de Raptors takımından bir farkı yok. Onlarda tempolu oyunları ile işi götürmeye çalışıyorlar ama savunmaları zayıf. Ev sahibi ekip bu avantajı iyi değerlendirebilir. Bu maç toplam sayı limitinin aşılacağı bir maç gibi görünüyor.

758 – Det Pistons – Orl Magic –  Alt/Üst(L: 201,5): Alt @ 1.70

Pistons üst üste almış olduğu yenilgilere son verdi ve geçen maçta da Pacers’ı deplasmanda yenmeyi başardı. Andre Drummond boyalı alanı ele geçirdiğinde maçları daha rahat kazanıyorlar. Bu geceki maçta da bu gerçekleşebilir. Magic’te Aaron Gordon’ın bu karşılaşmada oynamayacağı söyleniyor. İki takımında son oynadığı 9 maç da alt bitti. Bu karşılaşmada da limitin aşılmayacağını düşünüyorum.

759 – (2.5h) Bro Nets – Ind Pacers – Maç Sonucu: 2 @ 1.70

Art arda 4 karşılaşmadır kendi evinde galip gelen Pacers, sahasında oynadığı son 2 maçında sırası ile Thunder ve Pistons yenilgileri aldı. Yenildiği bu iki karşılaşmada da maçı dengede tuttular, hatta öne geçtikleri zamanlarda oldu ama yenilgiden kurtulamadılar. Ev sahibi ekip Nets kendi sahasında daha iyi sonuçlar alıyor. Onlarında son 4 iç saha karşılamasında 2 galibiyetleri bulunuyor. 19 Ekim’deki karşılaşmayı konuk ekip sahasında 140-131 kazanmıştı. Handikap oranı güzel, tekrar Pacers galibiyetine oynanabilir.

760 – Was Wizards – Cle Cavaliers – Alt/Üst(L:213.5):  Üst @ 1.70

Ev sahibi Wizards’ın be geceki konuğu güçlü Cavaliers takımı olacak. İki takım Kasım başı gibi yine karşılaşmış ve bu geceki gibi yine deplasmanda olan Cavaliers yine kazanmıştı. Cavaliers çok iyi hücum eden ve çok skor üreten bir ekip. Wizards ise son 2 karşılaşmayı da kazanmasına rağmen pek güven vermiyor. İki ekip de maçlarını yüksek sayı oranları ile oynuyorlar. Bu geceki maçta da aynısının olmasını bekliyorum.

18 Aralık 2017 NBA Basketbol İddaa Tahminleri” için bir yorum

 • Aralık 18, 2017 tarihinde, saat 12:55
  Permalink

  757 kodlu maç KAYIP.
  758 kodlu maç KAYIP.
  759 kodlu maç KAZANDI.
  760 kodlu maç KAYIP.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir