19 Aralık 2017 NBA Basketbol İddaa Tahminleri

988 – Sa Spurs – La Clippers (11.5h) – Maç Sonucu: 2 @ 1.70

Clipers bir aralar çıkışta idi, üst üste 3 maç kazanmışlardı. Ancak son iki maçtır yine kaybetmeye başladılar. Spurs’da iki maçtır galip gelemiyordu ama Mavericks’i kendi evlerinde zor da olsa yenmeyi başardılar. Leonard ve Parker’ın bu maçta oynayıp oynamayacakları şüpheli. Aynı durum Danny Green için de geçerli. Spurs bu kadar eksiğine rağmen iyi oyun çıkartabilen bir takım ancak son maçlarda çok zorluk çekiyorlar. Bu maçta 11,5’luk handikap ibreyi Clippers’a çeviriyor. Spurs kendi saha avantajı ile kazansa bile bu farkı elde etmesi zor görünüyor. Bu kadar sorunları olan ev sahibi takıma konuk ekip direnç gösterecektir.

983 – (2.5h) Chi Bulls – Phi 76Ers – Maç Sonucu: 1 @ 1.70

Chicago Bulls son beş maçtır yenilmiyor. Son maçında da Buck deplasmanında kazandılar. Mirotic ve Portis’in iyi performanslarının katkıları büyük. Konuk ekip Sixers’ta Embiid’in oynamayacak olması Bulls’ın işini kolaylaştıracaktır. Bu fırsatı eline geçirmişken kendi seyircisi önünde galip gelebilirler.

981 – Ind Pacers – Bos Celtics – Alt/Üst(L: 206.5): Alt @ 1.70

Gecenin çok çekişmeli geçeceği düşünülen bir maçı. 26 Kasım’daki maçı Celtics yine deplasmanda 108-98 galip gelerek kazanmıştı. Pacers art arda 2 karşılaşmada kendi evinde mağlup olmuştu ama son maçında Brooklyn Nest’i deplasmanda yenmeyi başardılar. Bu maçta Oladipo’nun performansı müthişti. Celtics’de son maçında deplasmanda Grizzlies’i mağlup etti. Indiana Pacers’in diğer takımlara nazaran seyirci gücü fazla. Celtics’i zorlayabilirler. İki takım da kazanabilir. Net bir şey söylemek mümkün değil. İlk maçın aksine bu maçta Celtics’in oyunu kontrol altında tutacağını düşünüyorum. Tempolu bir maç beklemiyorum. İlk maçta da olduğu gibi bu maçta da limit aşılmaz.

19 Aralık 2017 NBA Basketbol İddaa Tahminleri” için bir yorum

 • Aralık 19, 2017 tarihinde, saat 13:42
  Permalink

  988 kodlu maç KAYIP.
  983 kodlu maç KAZANDI.
  981 kodlu maç KAYIP.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir