24 Aralık 2017 NBA Basketbol İddaa Tahminleri

719 – Ind Pacers – Bro Nets – Alt/Üst(L: 215.5): Üst @ 1.70

Son karşılaşmalarını galibiyetle kapatan iki ekip Indiana Pacers ve Brooklyn Nets arasındaki maç bu gecenin yüksek skorlu bitmeye aday maçlarından biri. Özellikle Pacers’ın bu sezon hücumda daha etkili bir performans sergilediğini belirtmek isterim. Tempolu oyunları ile Atlanta deplasmanından galibiyetle döndüler. Nets’de son maçında Wizards karşısında çok iyi bir oyun sergiledi ve farklı bir galibiyet elde etti. İki takımın Indiana’daki maçında toplamda 271 sayı atılmıştı. Genellikle bu iki takımın bu sahadaki maçları yüksek skorlu bitiyor. Pacers’ın aynı tempoyu devam ettireceğini ve buna Nets’in de ayak uyduracağını düşünüyorum. Yüksek skorlu bir maç olur düşüncesindeyim.

729 – (7.5h) Sac Kings – Sa Spurs – Maç Sonucu: 1 @ 1.70

Nets ve Philadelphia deplasmanlarından galibiyetle ayrılan Sacramento Kings bu gece kendi evinde ligin tecrübeli ekiplerinden Spurs’u misafir edecek. Spurs son maçında Utah Jazz’a hücumda kötü olduğu için yenilmişti. Sakatlıklardan yana sıkıntısı bulunan Kings bazı karşılaşmalarda işin savunma kısmında da aksayabiliyor. Bu da istikrarsız bir performans göstermesine neden oluyor. Ancak salon avantajının kendilerinde olması nedeni ile konuk ekip San Antonio Spurs’e karşı etkili bir oyun sergileyebilirler. Kings’in üst üste üçüncü galibiyetini alması zor da olsa son zamanlardaki hücum performansları ile handikap içinde kalmalarını sağlayabilir.

723 – Mem Grizzlies – La Clippers (2.5h)Maç Sonucu: 2 @ 1.70

Grizzlies kötü gidişine bir türlü dur diyemedi. Gasol ve Conley’in sakatlıkları devam ediyor. Son maçında da Suns’a bile yenildiklerini düşünürsek Clippers maçından iyi bir sonuç elde etmelerini de beklemek zor görünüyor. Hanikap Clippers’da ve onlar da ligin istikrarsız ekipleri arasında yer alıyorlar. Bunun üstüne bir de Griffin sakatlandı. Gallinari de hala sakatlığı devam eden oyuncuları arasında. Her şeye rağmen son karşılaşmasında ligin en iyi hücum eden takımı Rockets’ı deplasmanda 10 sayı farklı yenmeyi başardılar. Bu maçta Rivers 36 sayı ve Williams da 32 sayı bularak takımlarını sırtladılar. İstikrarsız bir takımlar ancak iki maçtır da galip geliyorlar. Tercihim Clippers’tan yana. Onun haricinde bu maçta toplam sayı barajının aşılacağını düşünmüyorum.

24 Aralık 2017 NBA Basketbol İddaa Tahminleri” için bir yorum

 • Aralık 24, 2017 tarihinde, saat 12:33
  Permalink

  719 kodlu maç KAZANDI.
  729 kodlu maç KAYIP.
  723 kodlu maç KAYIP.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir