24 Ekim 2017 NBA Basketbol İddaa Tahminleri

852 – Den Nuggets – (H2: 3,5) Was Wizards – Maç Sonucu 1 @ 1.70
Denver Nuggets bu sezon başında kurduğu kadroyla playoff’a göz kırpıyor. Sezona Jazz mağlubiyetiyle başlasalar da ikinci mücadelede Kings’i 17 sayı farkla yendiler.

Nikola Jokic sezona iyi başlayamasa da takımın yeni ismi Paul Millsap istikrarlı bir şekilde katkı veriyor. Nuggets benchi de katkı verebilecek isimlerden heyeti ve bu geceki Wizards’a karşı ehemmiyetli bir rotasyon avantajları var. Wizards sezonun ilk iki mücadelenini evinde oynadı ve ikisini de kazandı ancak kolay galibiyetler olduğu pek söylenemez. Bu sefer daha zorlu karşı dış sahada oynuyor olacaklar. John Wall daimi takımını sırtlayan oyuncu konumunda. Bradley Beal da en büyük destekçisi. Bu mücadelede handikap da bu düzeydeyken hane sahibi Nuggets seçenek edilmesi şart olan taraf.

925 – Det Pistons – (H2: 3,5) Phi 76Ers – Maç Sonucu 1 @ 1.70
Pistons bu sezon daha iyi bazı olma yolunda ilerliyor. Sezon başındaki üç mücadelede alınan iki galibiyetle iyi sinyaller verildi. Sixers ise üç mücadelenini da kaybetti. Son Raptors mücadeleninde 34 sayı fark yediler. Bu yaz ehemmiyetli bir kontratla takıma katılan Redick de daha beklenen düzeyde değil. Netice olarak bir hayli kabiliyetli genç oyuncunun bir arada oynatılmaya çalışıldığı bazı mevzubahis. Bu vaziyette işler hiç kolay değil ve çok fazla vakte ihtiyaç var. Pistons son mücadelede Knicks’i ilk yarı nihayetinde 13 sayı geride olduğu mücadelede devirdi. Tobias Harris mükemmel bir sezon başlangıcı yaptı. Avery Bradley takım savunmasında ehemmiyetli bir gediği kapatırken hücumda da katkı veriyor. Drummond ofansif manada daha tesirli bir oyuncuya dönüştüğünün sinyallerini veriyor. Pistons bu şartlar altında evindeki mücadelede çok avantajlı görünüyor.

928 – Mil Bucks – (H2: 6,5) Cha Hornets – Maç Sonucu 1 @ 1.70
Milwaukee Bucks ve Giannis Antetokounmpo sezona iyi bir başlangıç yaptı. Geride kalan üç mücadelede Celtics’i dış sahada ve Blazers’ı da içerde yenerken Cavaliers’a kaybettiler. Giannis son mücadelede 44 sayılık performansıyla kariyer rekorunu da kırdı. Genç yıldız daimi üzerine koyarak gelişimine devam ediyor.

Üç mücadeledeki sayı vasatisi 38.3 oldu. Diğer taraftan Snell, Brogdon ve Middleton gibi takım arkadaşlarından da ehemmiyetli destek alıyor. Dolayısıyla Bucks bu sezon daha değişik bir görüntü de çizebilir. Hornets bu maça Hawks galibiyetinin hemen peşinden geliyor. Geçen sezon son iki mücadelede Bucks’a kaybetmişlerdi. Kemba Walker da sezona iyi başlasa da Bucks’ın sayıca fazla dinamik ve formda oyuncusu var. Hane sahibi avantajına da sahip olacak Bucks, alandan galip ayrılan taraf olur.

932 – Pho Suns – (H2: 1,5) Sac Kings – Maç Sonucu 2 @ 1.70
Phoenix Suns’ta vaziyetler karışık. Sezona üçte sıfırlık başlangıcın hemen peşinden koç Earl Watson’la yollar ayrıldı. Kadrosunda Devin Booker, Josh Jackson, Marquese Chriss gibi gelecek vaad eden gençler bulunsa da Suns hali hazırda çok genç ve deneyimsiz bazı. Dolayısıyla uzun vadede disiplinli ve takım kimyasını oluşturabilecek bir koça ihtiyaçları olacak. Tabii en büyük ihtiyaçları da vakit. Bu geceki rakipleri Sacramento Kings de düzen oturtmaya çalışan bazı. Çaylak De’Aaron Fox her mücadelede kalitesini gösterse de takım oyunundan çok uzaktalar ve istikrar meseleleri var. Ligin alt sıralarına mahkum iki takımın mücadelesi olacak. Suns’taki iç karışıklık Kings için bir fırsat olabilir. Bugüne kadar oynanan mücadelelerde da Kings daha iyi gözüken taraf. Misafir ekibin galibiyeti tecrübe edebilir.

24 Ekim 2017 NBA Basketbol İddaa Tahminleri” için bir yorum

 • Ekim 29, 2017 tarihinde, saat 10:10
  Permalink

  852 kodlu tahmin Kayıp.
  925 kodlu tahmin Kayıp.
  928 kodlu tahmin Kazandı.
  932 kodlu tahmin Kazandı.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir