25 Ekim 2017 NBA Basketbol İddaa Tahminleri

792 – Cle Cavaliers – Chi Bulls – 208,5 Alt @ 1.70
Bulls’un eksikleri saymakla bitmezken bir de dövüş olayıyla çalkalanan takımın mücadele konsantrasyonunun yüksek olmasını beklemek doğru olmaz.

Diğer tarafta da Cavaliers sezona ikide ikiyle başladıktan sonra evinde Magic’e beklenmedik şekilde yenildi. Bulls iki mücadelede 17 ve 10 sayılık farklarla kaybetti. Cavaliers’ın evinde rakibine karşı her alanda ehemmiyetli üstünlükler kuracağı aşikar. Mücadelenin bahis açısından neticenini Cavaliers’ın oyunun seyrini nasıl yönlendireceği belli edecek. Evvela fazla skor yemeyeceğini düşündüğüm Cavaliers, balanslı bir oyun ve yerleşik hücumlarla fazla yorulmadan bir galibiyet almayı amaçlayacaktır. Bu da mücadelede sayı sınırının aşılmasını engeller.

793 – Orl Magic – Bro Nets – 229,5 Üst @ 1.70
Orlando Magic sezonun ikinci mücadeleninde, dış sahada karşılaştığı Brooklyn Nets’e 126 sayı yiyerek mağlup oldu. Lakers’tan gelen D’Angelo Russell sezon başı bakımından ipleri eline almış vaziyette ve skorer kimliğini ortaya koyarak takımını sırtlıyor. Nets hızlı bir oyunu seçenek ederek bilhassa uzun rotasyonu kaynaklı olan savunma defolarını gizlemeye çalışıyor ki son iki mücadeledir bunda başarılı olarak kazandılar. Takımda hemen hemen her mücadele 5-6 oyuncu çift haneli skor üretiyor ki bu çok ehemmiyetli bir hücum gücünü ortaya çıkarıyor. Her ne kadar daha üst düzey oynamasalar da Magic için kolay lokma değiller. Hane sahibi takımda Elfrid Payton sakatlığı hasebiyle oynamayacak. Aaron Gordon’ın oynama bahtı ise%50 olarak gösteriliyor. Magic sezona evinde kazanarak başlamıştı ancak son iki mücadeledir dış sahada kaybediyor. İç alanda yine tesirli bir oyun ortaya koyabilirler ancak Nets’in düzenini bozmakta zorlanabilirler.

Bu noktada iki takımı da 110 sayının üstünde görebiliriz. Dolayısıyla üst tercihi ağır basıyor.

794 – Bos Celtics – (H2: 8,5) Ny Knicks – Maç Sonucu 1 @ 1.70
Knicks bu sezon ne vakit mücadele kazanabilir sualinin yanıtını vermek hiç kolay değil. Takım o kadar karmaşık vaziyetteki EuroLeague’de de mücadele etseler alacakları galibiyet 10’u geçmeyecektir. Takımın yıldızı Kritaps Porzingis tek başına güzel işler yapsa da kazanmak için ihtiyaç var. Celtics ise Cavaliers ve Bucks mağlubiyetlerinden sonra dış sahada Sixers galibiyetiyle kendine geldi. O takımda da Kyrie Irving ve Jayson Tatum gibi yeni isimlerin uyum süreci ehemmiyetli olacak. Irving takım arkadaşlarını daha iyi tandıkça daha tesirli olacaktır. Bu geceki rakipleri netlikle onların düzeyinden çok uzakta. Hane sahibi rahat bir galibiyet alacaktır.

25 Ekim 2017 NBA Basketbol İddaa Tahminleri” için bir yorum

 • Ekim 29, 2017 tarihinde, saat 10:12
  Permalink

  792 kodlu tahmin Kayıp.
  793 kodlu tahmin Kazandı.
  794 kodlu tahmin Kazandı.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir