27 Aralık 2017 NBA Basketbol İddaa Tahminleri

768 – La Clippers – Sac Kings (5.5h) – Maç Sonucu: 1 @ 1.70

Clipper yaşamış olduğu uzun düşüş dönemini sonlandırıp tekrar çıkışa geçmeye çalışıyor. Konuk ekip Kings’de istikrarlı bir oyun anlayışı sergilemek istiyor. Son iki deplasmandan da galibiyet elde ettiler. Ev sahibi ise sakatlıklarla boğuşuyor ve istikrarsız sonuçlar almaya devam ediyor. NBA’in en iyi takımlarından birini deplasmanda yenerken bir  bakıyorsunuz kötü giden takımlara karşı maç kaybedebiliyor. İki takımın 26 Kasım’daki maçında Clippers deplasmanda Kings’i mağlup etmeyi başarmıştı. Bu kez de kendi sahasında handikabı aşıp galip gelmesini bekliyorum.

766 – Den Nuggets – Uta Jazz (2.5h) – İlk Yarı Sonucu: 1 @ 1.70

Konuk ekip Utah Jazz son 10 karşılaşmada 2 galibiyet elde ederken aynı peritotta ev sahibi takım Nuggets’in 5 galibiyet elde ettiğini belirtelim. Özellikle Golden State ve Portland deplasmanlarından galibiyetle dönmeyi bildiler. Bu sezonda karşılaştıkları iki maç da Utah’ın sahasında oynanmış ve iki maçı da farklı skorlarla kazanmıştı. Bu kez sonucun farklı bitmesini ve Nuggets’ın en azından ilk yarıda bir baskı kurarak devreyi önde bitirmesini bekliyorum.

765 – Sa Spurs – Bro Nets – Alt/Üst(L: 208.5): Alt @ 1.70

Bu iki takım bu sezon ilk kez karşı karşıya gelecek. Geriye doğru her iki takımında 10 maçına baktığımızda toplamda 20 maçın 13’ünün alt bittiği görülmekte. Spurs oldukça iyi savunma yapabilen bir takım. Nets ise iyi savunma yapan hızlı hücumları tıkayan takımlara karşı zorlanıyor. Bu veriler ışığında Spurs’un kontrolünde geçecek bir maç bekliyorum. Bu maçta fazla skor çıkmasını beklemiyorum. Alt tercihine daha yakınım.

762 – Det Pistons – Ind Pacers – Alt/Üst(L: 207.5): Üst @ 1.70

Sezona iyi bir başlangıç yapan Pistons 7 maçtır kaybeden bir maç serisi içerisindeydi. Son zamanlarda biraz toparlanmış gözüküyor. Son oynadığı 5 maçın 4’ünü de kazanmayı başardılar. Bu gece Pacers’ı konuk edecekler. Konuk ekip de maçlarını yüksek skorlu oynuyor. Bu sezon karşılaştıkları 4. maç olacak. Pistons’da evinde yüksek skorlara çıkabilir. Pacers’a skor katkısını yapmasını bekliyorum.

27 Aralık 2017 NBA Basketbol İddaa Tahminleri” için bir yorum

 • Aralık 27, 2017 tarihinde, saat 13:13
  Permalink

  768 kodlu maç KAZANDI.
  766 kodlu maç KAZANDI.
  765 kodlu maç KAZANDI.
  762 kodlu maç KAYIP.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir