27 Ekim 2017 NBA Basketbol İddaa Tahminleri

960 – Chi Bulls – (H2: 2,5) Atl Hawks – Maç Sonucu 1 ve 201,5 Üst @ 1.70 / @ 1.70

Hawks sezona iyi başlayamadı. İlk mücadelede Dallas’ı yenseler de son üç mücadeledir çift haneli farklarla gelen mağlubiyetler var. Dennis Schroder takımını sırtlamaya çalışıyor ancak çok yalnız kalıyor ki kendisi de sakatlandı ve son Heat mücadeleninde oynamadı.

Bu mücadelede oynama vaziyeti da sual işareti. Bulls da sezonu çok kötü açtı. Takım içinde de alan dışında sıkıntılar bulunuyor. Bulls evinde şu ana kadar tek mücadele oynadı ve şampiyonluk adayı Spurs’e kaybetti. Dolayısıyla Hawks maçının seyiri değişik olabilir. Handikap da bu düzeydeyken hane sahibi takımın bir galibiyet çıkarma ihtimali tecrübe edebilir.

962 – Mil Bucks – (H2: 4,5) Bos Celtics – Maç Sonucu 1 ve 207,5 Üst @ 1.70 / @ 1.70

Yıldız oyuncusu Giannis Antetokounmpo’nun muhteşem sezon başlangıcıyla beraber Bucks da sezonun ilk dört mücadeleninde üç galibiyet aldı. Bu geceki rakipleri Boston Celtics olacak. Sezonun daha ilk mücadeleninde Hayward’ı sakatlığa kurban veren Yeşiller, daha bir hafta önce evinde karşılaştığı rakibine 108-100 kaybetmişti. Bir haftada iki takımda da muazzam değişikliker olmazken şartlar biraz daha Bucks lehine olacak.

NBA’de genel olarak izleyici sessizdir ancak Milwaukee’de bilhassa Antetokounmpo sonrası işler biraz daha değişik oluyor. Takım ehemmiyetli bir destek alıyor ve bu mücadelede da bir sefer daha Celtics’i devirebilir.

963 – Por T Blazers – La Clippers – 212,5 Üst @ 1.70
Batı’da üçte üç yapan Clippers, dörtte üç yapan Blazers’a misafir oluyor. Clippers daha çok da dişine göre bir rakiple karşılaşmamıştı. Blazers onlar için biraz daha zorlu bir test2 olabilir. Hane sahibi takım üç mücadelelik dış saha turunun hemen peşinden bir gün önce gece evinde sezon açılışını Hornets’a karşı yaparak galip geldi. Blazers seyircisi önünde değişik bir motivasyonla oynayan bazı. Clippers da bilhassa Blake Griffin’i hem boyalı alanda hem de potaya uzak mesafelerde çok iyi kullanıyor. Hücum sistemleri iyi çalışan 112 ve 113 sayı vasatilerine sahip iki takımın mücadelesinde sayı sınırı aşılacaktır.

27 Ekim 2017 NBA Basketbol İddaa Tahminleri” için bir yorum

 • Ekim 29, 2017 tarihinde, saat 10:25
  Permalink

  960 kodlu tahmin Kazandı/Kayıp.
  962 kodlu tahmin Kayıp/Kayıp.
  963 kodlu tahmin Kayıp.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir