31 Ekim 2017 NBA Basketbol İddaa Tahminleri

983 – Hou Rockets – Phi 76Ers – 217,5 Üst @ 1.70
Rockets sadece dört gün önce dış sahada Eric Gordon’ın son saniye basketiyle yendiği Sixers’ı misafir ediyor. O mücadelenin kahramanı olan Gordon hastalığı hasebiyle son Grizzlies mücadeleninde oynamadı.

Rockets 14 sayı farkla kaybetti. Gordon’ın bu mücadelede oynama vaziyetiyle alakalı daha bir bilgi yok. Sixers son iki dış saha mücadeleninden da galibiyet çıkardı. Rockets’ın ilginç bir şekilde bu sezon Warriors mücadelesi dışındaki hiçbir mücadeleninde toplam sayı bu mücadelenin sınırını aşamadı. Bu geceki mücadelede Sixers’ın da son Mavericks mücadelenindeki gibi ritm bulması beklentisiyle üst tercihini uygun buluyorum.

984 – Mem Grizzlies – (H2: 3,5/6,5) Cha Hornets – IM (İlk Yarı/Maç Sonucu) 1/1 @ 2.25
Grizzlies altı mücadelede beş galibiyetle Batı Konferansı’nın doruğuna yerleşmiş vaziyette. Bilhassa Marc Gasol ve Mike Conley ikilisinin sezon başlangıcı mükemmel. Hornets ise daha dış sahada mücadele kazanamadı. Son maçta Magic’i yenseler de Rockets hanelerinde 16 sayı farkla kazandı. Yeniden Bucks’a da kaybettiler. Grizzlies de ligin üst düzey takımlarına yakın bir performans sergilerken bu maçtan galip ayrılacaktır.

986 – Uta Jazz – (H2: 7,5) Dal Mavericks – Maç Sonucu 1 @ 1.70
Mavericks bu sezon oynadığı yedi mücadelede bir galibiyet alabildi. Açıkçası umutsuz olay olarak görünüyorlar. Diğer taraftan Utah Jazz evinde iyi oynamayı sürdürüyor. Bu sezon aldıkları üç galibiyet de iç alanda geldi. Dolayısıyla bu mücadelenin salt favorisi konumundalar. Rahat bir galibiyet alabilirler.

987 – Por T Blazers – Tor Raptors – 215,5 Üst @ 1.70
Altı mücadelede dört galibiyetle iyi bir sezon başlangıcı yapan Blazers, beş mücadelede üç galibiyet alan Raptors’ı misafir ediyor. Hane sahibi takım bu sezone evindeki mücadelelerde çıktığı yüksek skorlarla dikkat çekiyor. Raptors da beş mücadelesinin üçünü üst bitirirken, üç mücadelede da 210 sayının üzerine çıkıldı. Dolayısıyla bu mücadelede da sayı sınırının aşılma ihtimali hayli yüksek görünüyor.

31 Ekim 2017 NBA Basketbol İddaa Tahminleri” için bir yorum

 • Kasım 12, 2017 tarihinde, saat 08:17
  Permalink

  983 kodlu tahmin Kazandı.
  984 kodlu tahmin Kayıp.
  986 kodlu tahmin Kazandı.
  987 kodlu tahmin Kayıp.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir